Nakrmte mi prosím příšerku, ať se mi konečně vyklube...

Ztracený v lásce: Kapitola 1.: Love bites

14. května 2010 v 18:37 | Demetri |  Ztracený v láscePředem se omlouvám lidem, kterým toto téma nic neříká, ale než vyvádět nějaké hlouposti, tak mi příjde lepší se z toho vypsat ( VIĎ AMIO)??

Ps: než si začnete číst tento článek, tak jsem pro něj vybral charakteristickou hudbu, klikněte na tohle:

     20:00, 9.5

     Láska je něco jako droga. Když se do někoho zamilujete, tak se může stát, že se stane vaší osobní značkou drogy.
     A přesně to se stalo mě, Pro toho dotyčného bych udělal cokoli. Bohužel (jak by to řekla Shaunee a Erin ve Škole Noci) nekope za můj tým. A to je škoda, protože kdyby za něj kopal, našel bych jednoho z kluků svých snů.
     Jednu věc ale nechápu. Proč se mi líbí záporňáci a vždycky to dopadne tak, že někomu věnuji své výjevy lásky a nedočkám se a nedočkám se odpovědi? Ve skutečnosti je zbytečné si tuhle otázku klást, protože odpověď je naprosto jednoduchá. On je heterosexuál, který má vysoké EGO, i když si to se svou maličkostí vůbec nemůže dovolit. Bohužel takoví jsou kluci. Žárlivý, sobečtí, neohleduplní, egoisti a naprosto citu nevnímaví.
     Amia mi jednou řekla: ,,Žena si velice těžko hledá dokonalého partnera. Pokud naleznete muže, který je: Pořádný, citlivý, nesobecký, milý, hodný a zajímá se o vaše city, tak je buď ve filmu a nebo už má kluka.´´ Tomuto výroku jsem se ze začátku musel zasmát, ale pak mi to došlo. Je to výrok naprosto pravdívý.
     Už si kladu jen jednu otázku, kterou sem poznamenám v angličtině (promiň Amio!): How can I love him for everytj¨hing that he did?
     Víte on je jako tornádo. Buď vás nechá a je k vám milostivý nebo vás využije, nakrmí se z Vaší lásky a cítění a pak vás odkopně. A já už prostě nechci být domem, které tornádo při každém jeho záchvatu zničí a vhodá na samotné dno. Už nechi dělat sluhu a dárce tomu, kdo nic nemá a je ještě ke všemu z dětského domova.

                                                ,,Love really bites!´´

                                                                                         Váš... Demetri.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enn Enn | 14. května 2010 v 19:45 | Reagovat

Nemůžu si pomoct, ale to co jsi napsal je moc krásné :) to vyjádření citů se mi líbí :) s tou drogou máš pravdu :) budu ti držet palce, abys už nebyl "domem, který tornádo při každém jeho záchvatu zničí..." :)

2 amiterra amiterra | Web | 14. května 2010 v 21:04 | Reagovat

[1]:Děkuji mockrát za to, co jsi napsal, snažil jsem se to vyjádřit co nejpřesněji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama