Nakrmte mi prosím příšerku, ať se mi konečně vyklube...

Ztracený v lásce: Kapitola 2.: Love sucks

14. května 2010 v 18:36 | Demetri |  Ztracený v lásce
Opět si pusťte jeden z mých oblíbených songů:
     Měl bych ztratit zájem, ale zájem je to jediné, co ve mě po tom všem pořád zůstává. Přestávám chápat mužské city. Už se mi to vymiká z rukou. A je to čím dál tím silnější. To tornádo mě den ode den zasahuje čím dál tím silněji. Pbtočí se okolo mě a úplně mě sebere. Chci to zastavit, ale nejde to.
     Ze začátku jsem přillnul k vůni jeho těla, pokračovalo to nevinným navazováním kontaktu a skončilo to úpným přilnutím k jemu samému.
     Zamilovat se do někoho, kdo Vám neopětuje vaše city považuji za nemoc, která putuje po světě už od vzniku lidstva. Dohužel nejsem sám, kdo touto nemocí trpí. I on sám je nakažený. A není jediný. Znám kluka, který je zamilovaný do mě a já mu jeho city také neopětuji a asi ho začínám chápat a napadá mě, že mu vyhovím jenom z milosti. Pokud cítí to samé, co já, tak hi lituji, protože vím co cítí a vím také jak moc to bolí.
     Všechno je to dokonale komplikované. Jedna z mých nejhorších vlastností je mé sociální cítění, které věnuji druhým. Když se spojí tato vlastnost s tím, že tu osobu miluji, vznikne z toho většinou takováhle pohroma.
     Chci si najít někoho, koho budu milovat a on mi mé city bude opětovat. Už se nechci zamilovat a věnovat někomu svůj čas naprosto zbytečně. Opět použijiněco z mého nejoblíbenějšího jazyka a zároveň to bude citát z mého nejoblíbenějšího seriálu: The Vampire Diaries.

,,Dear diary,
I couldn´t have been more wrong. I had a plan. I wanted to change who I was. Create a life as someone new. Someone without the past. Without the pain. But it´s not that easy. The bad things stay with you, they fallow you and you can´t escape them. As much as you want to. All what you can do is be ready for the good. Ao when it comes You´ll invite it in. Because you need it. I need it.´´

- The Vampire Diaries, Epizoda 1.-Pilot

LOVE REALLY SUCKS

Demetri.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama