Nakrmte mi prosím příšerku, ať se mi konečně vyklube...

Ztracený v lásce: Kapitola 3.: It´s Complicated

14. května 2010 v 18:35 | Demetri |  Ztracený v lásce

Opět si pusťte písničku:    10.5.2010, 13:00
    
     I´m afraid. čím dál tím víc se bojím o to, co mu je. Jestli je to celé o mě, tak se těším až 19.5.2010, což je za 10 dní, opustím za 10 dní tyto zdi (myslím Motolské) a už se nebudu muset koukat na to, jak se oba trápíme a řešíme tím moje city. Jsem zamilovaný a čas to prostě nevyřeší. Vyřeší to jedině jeho skutky, které on vykoná. I když on toho zatím moc nevykonal, což je škoda, protože bych docela ocenil, kdyby se už rozhodl a nedával mi falešnou a naprosto zbytečnou naději. Ať mě buď pošle do háje nebo ať mi řekne, ať pokračuju v tom, co jdem dělal. A že toho je hodně. To, že jsem mu kupoval oblečení a jídlo a bral jsem mu k sobě domů oblečení na vyprání (jelikož mu to nikdo nikdy nevypral), to už ani nepočítám. To už mi nepřipadá jako něco NAD, ale je to naprosto normální skutek, který pro něj vykonávám denně.
     Největší ránu jsem dostal včera, když jsem se s ním snažil navázat fyzický kontakt a on mě jednoduše využil a odkopl. Využil mých financí a statků a pak mě od sebe vyhnal. Dnes jsem ho jen viděl, ale nepromluvil s ním ani slovo. Už se to opakuje asi po páté. Vždy jsme spolu nemluvili a pak si navzájem seve všímali až moc. Miluju ho, je to krásný kluk a CHCI HO, ale neměnjí to nic na tom, že se občas chová jako naprostý ignorant. Jeho tělo je naprosto k sežrání a když ho vidím jen bez trička, tak mě napadají takové věci, co všechno bych s ním mohl dělat, kdyby k něčemu takovému svolil, což se nestane.
     ,,There is only one possibility-GO HOME!´´
Jinou možnost nevidím. Když ho cítím, pálí mě na hrudi. Když ho vidím, dělá to se mnou divy. A když s ním mluvím, tak jsem v sedmém nebi. Nejvyžší stupeň je, když se ho dotknu.
Fyzický dotek ve mně vyvolává smršť hormonů, která okamžitě vyšle spousty impulzů, které vyvolávají další a další doteky, které si musím zakazovat, protože to není možné a sociálně přijatelné.
,,It´s Complicated.´´

Demetri
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama